Şık Giyim için Erkek Stil Resimleri

Bilindiği üzere şık ve temiz görünmek her ortamda insana kazandırır. Özellikle iş hayatında başarıya ulaşabilmenin altın koşullarından biri insanlardaki ilk izlenimi iyi bırakabilmek adına her daim üzerinize yakışanı giyebilmektir. Zira çok bilinen bir atasözümüzde bu durum açık bir şekilde beyan edilmiştir: “İnsanlar kıyafetleriyle karşılanırlar, fikirleriyle uğurlanırlar.” Ancak düzgün giyim kuşama sahip değilseniz ilk izleniminiz iyi olmayacağından etkileyiciliğiniz azalacaktır.

Biz de şık kombinlerle erkeklere giyim tavsiyeleri vermek istedik. Uzatmadan başlayalım.

Erkekler için örnek kombinler

blazer ceket erkek

Erkeğin kesinlikle şık giyinmesinin anahtarlarından biri her renge sahip vücudu saran kalıplarıyla blazer ceketler. Görüldüğü üzere blazer ceket erkek için kazakla da gayet şık giden bir tarz sunuyor.

Deri ceket kombini

Şıklık denildiğinde iyi bir kombin ile güzel bir görünüşü sağlayacak kıyafetlerden biri de şüphesiz deri ceketler ve kanvas pantolonlar. Yukarıdaki gibi bir kombini yine deri bir çanta ile tamamladığınızda ortaya çıkacak görüntüden kesinlikle pişman olmayacaksınız. Şık ve kendine güvenen bir hava kattığı kesin.

Yine üzerinde taşıyabilenler için şıklığın simgesi olacak bir kombini daha yukarıda görüyorsunuz. Kısa paçalı bir pantolon ve tişört ile birlikte bu pantolona eklenmiş zincir ve şık kahverengi kemer. Beyaz tişörtü tamamlayan beyaz ayakkabılarla gerçekten güzel bir görüntü ortaya çıkmış.

Gerek erkekte gerek kadında yerinde kullanılmış şık bir güzel gözlüğü ile bu aksesuarı tamamlayan bir kombin her zaman muazzam bir görüntü ortaya çıkarır. Görüldüğü üzere bu görüntüyü tamamlayıcı şekilde bir kirli sakal ile bezediğinizde oldukça etkileyici bir görünümü yakalamamanız işten bile değil.

Yine biraz iddialı gibi görünse de trençkotlar da erkek stilini özellikle geçiş mevsimlerinde yansıtan giyim ürünleridir. Siyah giyinen bir erkek her zaman gizemli bir hava yaratır. Bu gizemini iddialı bir trençkot ile tamamlayan yukarıdaki gibi bir kombin gözleri üzerinize çevirecektir.

Nispeten daha sadece bir görünümle şıklık isteyen erkekler için de yukarıdaki gibi bir kombin tavsiye edilebilir. Bu tarz bir kombin kış günlerinde dikkatleri üzerinize çekecektir. İddialı ve zarif görüntüyü tamamlayan sade bir atkı ile genelde kadınlara yakıştırılan bir kavram olan zarafeti erkek bünyesinde de göstereceksiniz.

Author: mtk

Selam ben Mertkan, Resim aşığı bir insan olarak en özgün fotoğrafları bulur onları derler ve yazı haline getiririm. Bunu yaparken de büyük keyif alırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler