Tayland Gece Hayatı Fotoğrafları

Tayland’ın efsanevi partilerini birçoğumuz duymuşuzdur. Uzak Doğu’nun çılgın gece hayatı ile bilinen ülkesi Tayland gece hayatı fotoğrafları ile bu ülkedeki muhteşem partilere daha yakından bakmak ister misiniz? Sanırım, buna kimse hayır demez. Biz de öyle tahmin ettik ve Tayland gece hayatı fotoğrafları ile sizlere bir Tayland yolculuğu yaşatmak istedik. Dilerseniz hemen başlayalım.

Tayland’da çılgın bir gece için ilk tercih Phuket gece kulüpleri

Tayland'da gece hayatı

Tayland’ın güneyinde bir ada olan Phuket, Tayland’ın gece hayatı olarak dünya çapında bu kadar çok bilinmesini sağlayan şehridir. Tayland’ın tüm dünyada bilinen gece hayatının ne denli renkli olduğunu yukarıdaki resimden az da olsa çıkarabilirsiniz.

Tayland gece hayatı

Ancak sanmayın ki Tayland’da sadece Phuket bu konuda ön planda. Tayland’ın başkenti Bangkok ve Pattaya, Tayland’ın gece hayatı ile ünlü şehirleri arasında ön plana gelen diğer şehirlerdir.

tayland pattaya gece hayatı

Aslında genelde dünyanın diğer tüm ülkelerindeki gece hayatına benzer şeylerin olduğu Tayland’ı oralardan farklı kılan yanıysa her şeye ulaşmanın çok daha kolay olmasıdır. Belki de dünyada erkeklerin kadınlar tarafından tacize uğradığı tek yer Tayland olabilir. Bu durumu Tayland’a giden pek çok kişi birebir deneyimlemiştir.

Tayland Bangkok gece hayatı

Zaten bizim de burada yer verdiğimiz Tayland gece hayatı fotoğrafları içerisinde de çoğunlukla bütün fotoğraflarda kadınların erkeklerden fazla olduğunu görebilirsiniz.

Tayland gece hayatını farklı kılan unsurların başında gogo barlar gelmektedir.

Tayland Phuket adası gece hayatı

Gogo barlar, Tayland’ın yetişkin eğlenceleri düzenlenen yerlerine verilen isimdir. Burada dans eden özel dansçılar bir striptiz kulübünden daha da ileri giderek çok çeşitli cinsel şovlar yapmaktadırlar. Hatta bu şovların bazıları interaktif, yani seyirci katılımlı da olabiliyor.

gece hayatı tayland

Tayland gece hayatını diğer ülkelerden farklı kılan bu gogo barlar, dünyanın bir çok yerinde alışık olunmayan bir tarz. Açıkçası cinsellik bazlı eğlencenin de son noktası denilebilir. Bu tip yerlerin Tayland’da bulunuyor olması da Tayland’ın kendi turist kitlesini yaratmasını sağlamıştır.

Tayland gece hayatı hakkında bilgi

Genelde seks turizmi ile anılan Tayland’ın trans bireyleri de diğer ülkelerden çok farklı. Burada trans bireylere ladyboy deniyor ve bunlar pek çok mekanda özel şovlar gerçekleştiriyorlar. Bu ladyboyların namı dünyaya o kadar çok yayılmış ki tıpkı gogo barlar gibi ladyboylar da dünyanın dört bir yanından sırf onları görmek için kitleler yaratmışlar.

Tayland, Türk vatandaşlarından 30 güne kadar vize istemiyor.

tayland gece hayatı rehberi

Aslına bakılırsa Türkiye’den Tayland’a bu kadar yoğun bir ilgi olmasının nedenleri arasında Tayland’a gidecek Türkiye vatandaşlarının bu ülkeye gidişlerinin ilk 30 günü için vizesiz olarak Tayland’da bulunabilme imkanları olmuştur.

phuket gece hayatı

Nitekim Tayland’ın kızları oldukça cüretkar ve dışa dönükler. Sokakta yürürken bir kızla diyaloga girmeniz o kadar kolay ki bazı zamanlar bunun için ek bir çaba göstermeye bile gerek kalmıyor.

tayland gece hayatı aramaları

Elbette ki Tayland’da sadece yetişkinler için mekanlar yoktur. Bunların yanı sıra çok güzel canlı müzik yapan yerler ve dünyanın diğer yerlerindeki sıradan barlar da Tayland’da yoğun olarak bulunmaktadır. Ancak burayı diğer yerlerden farklı kılan gece hayatının anlayış farkı ve sosyal ortamın zirvede yaşanan bir yer olması olmuştur.

tayland geceleri ile ilgili ön bilgi

Tayland, dünyada bu çılgın yaşamı ile bilinmesinin ardından dünyanın en çok turist çeken ülkesi konumuna yükselmiştir. Bu nedenle de ülkenin temel ekonomik gelirinin turizm olması doğaldır. Hal böyle olunca Tayland halkı da ülkelerine gelen turistlerden gelir elde etmek için bir uğraş içerisine gireceklerdir. Tayland’a gitmek isteyenlerin muhakkak bu duruma karşı dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz.

tayland gece hayatı

Tayland’da gece hayatının apayrı bir piyasası vardır. Elbette ki fuhuş vs. ülkede çok yaygın olmasının yanı sıra Tayland’a yapacağınız ziyarette sadece fuhuş için değil, ülkede bulunduğunuz tüm süre boyunca yanınızda size arkadaşlık edecek partnerleri dahi para ile edinebiliyorsunuz.

Tayland masajı ile de çok meşhurdur.

tayland masajı

Tayland’ın bir diğer önemli farklılığı da ülkeye özel Tayland masajı yapılan yerler. Buralarda gerçekten alanında dünyanın en iyilerinin elinden masaj alabilirsiniz. Ayrıca masajın ardından farklı teklifler de gelebilmektedir. Yine de tekrarlamakta fayda var. Elbette ki Tayland denildiğinde akıllara genelde seks turizmi geliyor. Ancak Tayland’da bunlara bulaşmadan da eğlenebilmek mümkün.

Bangkok’ta gece hayatı fotoğrafları

pattaya gece hayatı

Özellikle Bangkok’ta gece hayatı şehrin en merkezi yerindeki Bangkok Sukhumvit Road üzerinde aklınıza gelebilecek her türden mekan bulunuyor. Zira şehrin gece hayatının merkezi ve aynı zamanda şehrin kalbi de burası.

Tayland gece hayatı fotoğrafları

Bangkok’ta özellikle Türklerin en çok tercih ettikleri mekanlardan biri Nana Plaza. Burası çoğunlukla yetişkin mekanlarının olduğu yere verilen isim.

nana plaza

Ancak Nana Plaza ile ilgili çok fazla görsel olmamasının sebebi burada çekim yapılmasına izin verilmemesidir. Ne yazık ki biz de bu nedenle Tayland gece hayatı fotoğrafları içeriğimizde bu kadar görselle yetinmek durumunda kalıyor ve Nana Plaza’ya yer veremiyoruz.

Ancak yine de Tayland’ın dünyanın başka bir yerinde bir daha yaşanamayacak bir deneyimi insana sunan ve bu deneyimi isteyenlerin hayatında en az bir kere gitmesi gereken yerler arasında olduğu da muhakkaktır.

Asyalı kızlardan sonra balık etli kadın fotoğrafları içeriğimize de alabiliriz.

 

Author: Ali Emre

Selam Ben Ali Emre, Resimlerle çok ilgili bir sanat aşığı olarak birbirinden güzel resim ve fotoğrafları sizler için derlemeye çalışmaktan büyük keyif duyuyorum. İyi seyirler, iyi okumalar!

Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler