En Güzel Twitter Profil Resmi Örnekleri

Dünyanın en gözde sosyal medya ağlarından biri olan Twitter, her geçen gün daha çok kişinin kullanmayı tercih ettiği internet sitelerinden biri.

Geçtiğimiz yıllarda özellikle gündeme ilişkin konular hakkında paylaşım yapmak isteyenlerin adresi haline geldi Twitter. Hal böyle olunca da dünyanın bütün siyasi liderleri, fikir adamları ve kanaat önderlerinin takipçilerine özgürce ulaşmak için kullandıkları en popüler sosyal medya aracı Twitter oldu.

Twitter’da hesap açanların en çok ilgilendikleri konuların başında Twitter profil resmi geliyor. Biz de bu yazımızda Twitter profil resmi örnekleri hakkında bir paylaşımda bulunmaya karar verdik. Umarız faydalı olur.

Twitter anime profil resmi

Twitter’da en çok kullanılan profil resmi tiplerinden biri anime profil resmi tipidir.

Twitter anime profil resmi

Özellikle COVID-19 günlerinde maskeli anime Twitter profil resimleri de oldukça popüler.

Anime profil resmi avatar

Özellikle genç kızlar tarafından takip edilen popüler animelerin karakterlerinin resimleri, profil resmi olarak Twitter’da sıklıkla kullanılıyor.

Tatlı kız profil resimleri

Utangaç veya yaşı küçük olup da kendi resimlerini kullanmak istemeyen genç kızlar genellikle anime karakterlerini Twitter hesaplarının profil resmi olarak tercih ediyorlar.

Anime karakteri profil resmi

Twitter’da gerçek kişi hesapları olsa da hesaplarına sevdikleri karakterlerin fotoğraflarını profil resmi olarak kullanmak isteyenler olabiliyor.

Çığlık filmi maskesi resmi

Bunların anime karakterlerinden sonra çok tercih ettikleri bir diğer profil resmi tipi de film karakterlerinin resimleridir.

Deadpool yakın resim

Özellikle doğrudan film oyuncularının resimlerinden ziyade süper kahraman veya animasyon karakterleri yoğun şekilde profil resmi olarak tercih edilebiliyor.

Suicide Squash karakterleri

Sinemada yayınlandığı dönemlerde pek çok izleyiciyi etkilemiş filmler, vizyondan kalksa da etkilerini izleyicileri üzerinde devam ettiriyorlar. Bu etkilerden biri de karakterlerin profil resmi olarak kullanılması.

İronman profil resmi

Filmin atmosferinin izleyiciyi etkilediği noktalarla sosyal medya görünürlüğü de profil resimlerinde daha fazla olmaktadır.

Çılgın Hırsız minyon resmi

Yine çok tercih edilen profil resmi tiplerinden biri de ilgi gören animasyon ve çizgi filmlerin karakterlerine ait resimleri profil resmi olarak tercih etmektir.

Pikaçu Pokemon resmi

Uzun yıllardır dünyanın dört bir yanında milyonlarca çocuğun sevgilisi haline gelen Pokemon çizgi filminin baş karakteri Pikaçu da bunlardan biri.

Powerpuff Girls- Buttercup

Twitter’da kendi resmini kullanmak istemeyenler çizgi film resimlerini sıklıkla tercih ediyorlar.

Lego profil resimleri

Yine çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından legolar da anonim kalmak isteyenlerin sosyal medyada tercih ettikleri profil resmi tipleri arasında yer alıyor.

Lego resmi yeşil şapka ve bıyıklı

Legolar ile ilgi çekici bir profil resmi görüntüsü elde edebilirsiniz.

Lego siyah şapkalı gülen yüz

Twitter profilinize girenler profil resmi olarak gülümseyen legolarla karşılaşınca hoşlarına gideceğini söyleyebiliriz.

Walter White

Yine en çok izlenen dizilerin karakterlerinin farklı tipteki resimlerini de Twitter profil resmi olarak kullanabilirsiniz. Bunlara örnek olarak Breaking Bad efsanesinin Walter White’ını önerebiliriz.

Mecnun profil resmi

Türkiye’nin efsane dizilerinden Leyla ile Mecnun’un efsane baş rolü Mecnun da ilginç bir Twitter profil resmi olacaktır muhakkak.

Tesettürlü kız

Twitter profilinde kendi resmini kullanmak istemeyen bir diğer kitle de tesettürlü genç kızlardır.

Tesettürlü kız-2

Onlar için de çok değişik alternatifleri sıralamak istedik.

Tesettürlü kız kahve içerken arkasında çiçekler

İnternette yer alan en ilgi çekici tesettürlü kız profil resimleri arasından dilediklerini seçerek Twitter profillerine ekleyebilirler.

Tesettürlü kız keman çalıyor

Tesettürlü kadınların gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri bu resimlerden dilediklerini seçmelerini isteriz.

Örümcek Adam

Örümcek Adam da çok sık tercih edilen profil resimleri tipleri arasında yer alıyor.

Kartal resmi

Yine hayvan ve doğa resimleri de yoğun olarak tercih edilmektedir. Yukarıdaki kartal resmine profilinizde yer vermeniz halinde ne kadar asil duracağını hayal edin.

Sincap resmi

Yine şirin mi şirin hanım kızlar için uygun olabilecek tatlı bir sincap resmi, Twitter profilinde kullanılabilir.

Dalda bir kuş resmi

Yine şu şirin kuş, dikkat çekici güzelliğiyle profile aydınlık getirecektir.

Şık bir araba da Twitter profil resmi olarak kullanılabilir.

Komik resimler

Ya da Twitter profilinde mizah isteyen kişiler için yukarıdaki resim de tavsiye edilebilir. Lütfen son resmi bir şaka olarak düşünün. Zira asla tavsiye etmiyoruz. 🙂

Twitter profil resminizin nasıl olması gerektiğine karar vermek için tıklayın.

Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler