En güzel PUBG Resimleri

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan PUBG’yi oynayan kişilerin bir çoğunun oyunun gerçek adını bile bilmediğini söyleyebiliriz. Evet; PUBG bu oyunun gerçek ismi değil, kısaltma veya lakabı gibi bir şey diyebiliriz. PUBG’nin esas ismi Playerunknown’s Battlegrounds; yani Türkçe anlamıyla bilinmeyen oyuncunun savaş alanı. Bu kadar uzun ve akılda kalıcı olmayan bir isimle elbette bilinmesi zor olduğu için herkes onu PUBG olarak biliyor. Şimdi biz de oyunun ismi gibi daha fazla uzatmadan PUBG resimleri ile PUBG profil resimleri olarak kullanabileceğiniz veya sadece oyundan görüntülere bakarak bir PUBG incelemesi yapalım.

Oyunun mucidi Branden Greene

PUBG resimleri temsili görsel Greene’in oyunu hazırlarken ortaya koyduğu düşünce, çocukluğunda da hayranı olduğu Comodor64 oyun konsollarına benzer basitlikte bir oyun ortaya koyarak o dönemlerin keyfini yaşamaya çalışmaktı. Zira öyle de oldu. Çünkü PUBG’nin inanılmaz grafikleri ve gerçekçiliğin üst düzey olduğu bir atmosferi yok. En güzel PUBG resimleri PUBG’nin amacı; bir adaya gökyüzünden paraşütlerle atılan oyuncuların adadaki imkanları kullanarak hayatta kalmalarıdır. Oyunda herkes tabi ki tek başına değil. Takımlar halinde oynanan oyunun bu kadar çok ilgi görmesini sağlayan sebeplerden biri de bu özelliğidir. PUBG ekran resimleri arasında az sonra göreceğiniz gibi oyuncuların silah çeşitliliği ve oyun imkanlarını kullanma genişlikleri oldukça fazladır. PUBG profil resimleri Burada bahsettiğimiz durum, oyunda karşınıza çıkan taşıtları sürebiliyor, takım arkadaşlarınızla bir taşıta binerek bir sürücüyle seyahat ederken karşınıza çıkan düşmanlarınıza ateş edebiliyorsunuz. Adadaki mücadelede en sona kalan kişiyse mücadelenin galibi olmuş oluyor.

Her oyuncunun profili ve PUBG profil resimleri bulunuyor.

pubg oyuncu görünüşü PUBG, yukarıda da bahsettiğimiz üzere online olarak çok oyuncuyla oynanan bir oyun. Oyuna giriş yapabilmek için bir PUBG profilinizin olması gerekiyor. Tabi ki profil demek PUBG profil resimleri demek. İçeriğimizin bir amacı da en güzel PUBG profil resimleri için size örnekler sunmak. Bu profil resimlerini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. pubg profil resimleri Oyunda birbirinden farklı tiplemeler ve karakterler var. Biz PUBG profil resimleri olarak bu tiplerden birini tercih etmenizi öneririz. Elbette ki çok farklı resimleri deneyebilirsiniz. Ancak oyunun atmosferine uygun bir PUBG profil resmi, oyunda daha iyi bir profil görünümü sunacaktır.

PUBG mobile resimleri ve atmosferiyle kısa sürede yoğun ilgi gördü.

pubg ekran resimleri PUBG’nin takım halinde oynandığından bahsetmiştik. Takımınız ile birlikte rakiplerinize karşı savaşarak onları yok etmek oyundaki temel amaç. Pubg oyun görüntüsü Oyunun ilk piyasaya çıktığı tarih olan 23 Mart 2017’den henüz sadece bir ay içinde 2 milyon satış rakamına ulaşmayı başardı. Çıkış tarihinden sonra ilk 6 ayda 10 milyondan fazla satmayı başarmıştı. Pubg savaşma anının bir görüntüsü Oyunun Türkiye satış rakamları da gerçekten oldukça yüksek. En son verilere göre 2018 yılında PUBG oyunu Türkiye’de yıl içerisinde 510 bin satış yapmayı başardı.

PUBG’nin başarısının sırrı neydi?

PUBG oyun görüntüsü Peki, PUBG’nin bu kadar başarılı olmasının arkasında yatan sebep neydi? Zira piyasada bu mantıkta pek çok farklı oyun bulunuyordu ve elbette ki onların da belli bir kullanıcı kitleleri vardı. Ancak hiçbiri PUBG kadar yüksek kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başaramadı. PUBG takım oyunu PUBG’nin yaratıcısı Brendan Greene, çok uzun yıllar oyun camiası içerisinde yer almış bir yapımcıydı. Her daim oyunlar oynuyor, kendince bir takım oyunlar geliştiriyordu. Dolayısıyla da bu camiada bir tanınırlığa sahipti. Pubg farklı harita görünümleri PUBG’yi geliştirirken de sürekli oyuncu forumları ve tanıdığı iyi oyuncularla fikir alışverişlerinde bulunarak deyim yerindeyse oyunu onlarla birlikte geliştirdi. Böyle olunca deneyimli kullanıcıların gözüyle bir oyun gelişmiş oldu. Bu sayede kullanıcı deneyimi üst seviyede olan bir oyun ortaya çıkabilmiş oldu. Pubg karlı bölüm Elbette ki oyun camiasındaki bu tanınırlığı Brendan Greene’e oyunu piyasaya sürdükten sonra ekstra reklam yapmasına gerek kalmadan oyunu tanıtma imkanı da sundu. Zira pek çok oyun yayıncısı ve deneyimli oyuncu ile tanışıklığı olduğu için oyununu piyasaya sürdü ve onların ellerine bıraktı. Onlar da PUBG resimleri, PUBG mobile resimleri ile oyun tasarımını incelemenin yanı sıra oyunu oynayarak da gönüllü olarak tanıtmaya başladılar ve oyun kısa sürede çok geniş bir kitleye erişim sağlamış oldu.

PUBG nasıl oynanır?

Pubg bekleme alanı Oyunun bir sunucusuna ilk olarak giriş yaptığınızda yukarıdaki alanda bütün oyuncular ile birlikte içerisinde yer alacağınız uçak seferinin kalkmasını beklersiniz. Aslında bu bekleme bütün oyuncuların bağlantılarının sağlanması için yapılmaktadır. pubg ekran resimleri Bu beklemenin ardından takımınızla birlikte bir uçakta adanın üstünden ilerlemeye başlarsınız. Ada haritasını uçakta giderken genel bir şekilde görebilirsiniz. Adanın neresine iniş yapmak istiyorsanız uçaktan o alanın üstüne gelindiğinde atlayabilirsiniz. pubg oyuncu bakış açısı görüntüsü Genel olarak PUBG oyuncularının büyük bir çoğunluğu adaya erken inerek bir an önce silahlanıp geç kalanları beklemenin doğru bir strateji olduğunda hemfikir. pubg nişan alma görüntüsü İneceğiniz yeri belirledikten sonra takım arkadaşlarınızla birlikte buraya inmek için anlaşarak hep birlikte bu alana iniş gerçekleştirmeniz ve bir arada hareket etmeniz rakiplerine karşı daha güçlü olmanızı sağlayacaktır. Pubg bina içi İndiğiniz yerde bulunan binaların içerisinde silahlar ve size gelecek saldırılardan korunmanızı sağlayacak bir takım aksesuarlar bulabilirsiniz. Bu aksesuarları inişi gerçekleştirdikten hemen sonra toplamaya başlamalı ve donanımınızı en kısa sürede hazır etmelisiniz. pubg nişan alma görüntüsü Ayrıca oyunda belli aralıklarla adanın belli bölgelerine drop adı verilen malzeme kutuları atılmaktadır. Bu kutulardan da istediğiniz silahı alabilirsiniz. Oyunun içerisindeyken tepenizden geçen bir uçak sesi duyarsanız muhtemelen bir drop yakınınıza atılacaktır. Zira drop uçaktan atıldığında gökyüzünden süzülerek indiğini de göreceksiniz.

PUBG Mobile resimleri ve oynanışıyla oyunun yayılmasında büyük etkiye sahip.

pubg savaş anı Oyunun bu kadar çok tutulmasının bir diğer sebebi de mobil cihazlar üzerinde çok kolay bir şekilde oynanabiliyor olmasıdır. Çok iddialı grafikleri olmayan PUBG, akıllı telefonlar ve tabletlerde kolayca çalışabilmektedir. Dolayısıyla PUBG Mobile üzerinden aslında masaüstü cihazlardan daha çok oynanan bir oyundur. Playerunknown's Battlegrounds Ancak ne yazık ki PUBG’nin de bu kadar geniş kitleye hitap etmesine rağmen elbette ki eleştiri aldığı pek çok nokta var. pubg mobile Öncelikle oyunun piyasasını çok kısa sürede oluşturması ve buradan maddi çıkar elde etmek isteyen kişi ve kurumların yoğun baskısı altında kalması ilk eleştiri noktası. Özellikle oyunun en çok oynandığı ülkelerden biri olan Çin’de PUBG üzerinden yaşananlar tepki çekti. pubg resimleri Ancak her ne olursa olsun oyun günden güne popülerliğini arttırıyor. Türkiye’de de yoğun ilgi gördüğünü belirttiğimiz PUBG resimleri, videoları ve oyunla ilgili sunulan her türlü multimedya ürünüyle daha uzun süre oyun severler olarak gündemimizde kalmaya devam edecek. pubg savaş anı PUBG profil resimleri ile başlayan furyaya biz de en güzel PUBG resimleri ile katkı sunmak istedik. pubg pusu Neticede herkesin kendi tarzıyla mücadelesini sürdürdüğü bir oyun olan PUBG’de daha iyi oynamak için geliştirilen taktiklere PUBG resimleri ile erişim sağlanabiliyor. Özgün Resimler olarak bizim önerimizse PUBG’de kazanmak için her şeyden daha önemli olan noktanın hızlı olmak olduğudur. 🙂        
Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler