Fahriye Evcen Yaprak Dökümü Fotoğrafları

Son yıllarda yıldızı gittikçe parlayan bir kişi Fahriye Evcen. Bu yazımızda da hem kendisinden biraz bahsetmek istedik hem de Fahriye Evcen Yaprak Dökümü fotoğrafları ile sizlere nostaljik dakikalar yaşatmak istedik.

Fahriye Evcen Kimdir?

Fahriye Evcen Yaprak Dökümü fotoğrafları

Sinema dünyasının ve dizi sektörünün başarılı simalarından Fahriye Evcen, 1986 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Babasının işi nedeniyle uzun yıllar Almanya’da yaşayan güzel oyuncu, Düsseldorf Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi almıştır. Ayrıca kendisinin Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümü diploması da mevcuttur.

Dizi sektörüne ilk adımını 2005 yılında yayınlanan Asla Unutma dizisindeki Pınar karakteriyle atan Fahriye Evcen’in yıldızı ise 2006-2010 yılları arasında rol aldığı ve büyük beğeni toplayan Yaprak Dökümü dizisinde parlamıştır.

Bu dizide “Necla” karakterini canlandıran ve bundan sonra dizi ve sinema dünyasında adından hep söz ettirecek teklifler alan genç oyuncu bu diziden sonra birçok projede başrol oynamıştır. Bu resimde de kendisinin Yaprak Dökümü dizisindeki halini görebilirsiniz.

Fahriye Evcen gençlik resimleri

Necla karakteri, dizinin başlarında çeşitli sebeplerden dolayı İstanbul’a göç eden ailenin üniversiteyi kazanan şirin kızı görünümünde iken, ablası ve görümcesinin de etkileriyle zevklerine ve lüks hayata meyleden bir yapıya bürünmüştür.

Fahriye Evcen Yaprak Dökümü

Dizi boyunca bu düşkünlüğün aşırıya gitmesi ve aile içinde cereyan eden diğer gelişmeler zaman zaman Necla’yı heyecanlandırsa da; yaptığı birçok hata sebebiyle hiç beklemediği düş kırıklıklarına da uğramıştır.

Yaprak Dökümü Necla

Hiç beklemediği anlarda aldığı haberler onu zaman zaman kahretmiştir. Hatta bazen o kadar ileriye gitmiştir ki yaptıkları, kendisini kıskançlık sınırlarının ötesine taşımış ve Necla’yı en yakınına ihanet eder bir noktaya getirmiştir.

Fahriye Evcen gençlik fotoğrafları

Ablasına olan ihaneti ve sonrasında genç yaştaki kocasını kaybetmesi Necla için tam bir hayal kırıklığı olmuştur. Necla karakteri dizide her ne kadar hayal karıkılığı yaşasa da gerçek hayatta Fahriye Evcen gayet başarılı bir profil çizmektedir.

Fahriye Evcen Resimleri ve Projeleri

Fahriye Evcen kariyeri

Fahriye Evcen’in Yaprak Dökümü’nde; lükse, şatafata, rahat yaşamaya ve zevklerine düşkün bir genç kız portresiyle yeteneklerini sergilediği bu rol yapımcıların da dikkatini çekmiş; yeni iş teklifleri almasını sağlamıştır.

Fahriye Evcen
Zaman içerisinde Fahriye Evcen, yurtdışında da takip edilir hale gelmiştir.

Bu diziden sonra birçok dizi ve filmde başrol oynayan başarılı oyuncunun yer aldığı projeler ününe ün katmış ve bu yapımlar farklı ülkelerde de ilgiyle takip edilir hale gelmiştir.

Necla Yaprak Dökümü

Her ne kadar Yaprak Dökümü’nde mutluluğu yakalayamamış olsa da; Fahriye Evcen gerçek hayatta oldukça mutlu görünüyor.

Fahriye Evcenin kocası kim

2017 yılında model ve oyuncu Burak Özçivit ile hayatını birleştiren güzel oyuncunun bu evliliğinden Karan adında bir oğlu var.

Fahriye Evcen Yaprak Dökümü halleri

Bu arada Fahriye Evcen demişken, Fahriye Evcen’in güzelliğinden bahsetmeden olmaz. Bu fotoğraf Fahriye Evcen Yaprak dökümü fotoğrafı kategorisinde bizce de gayet başarılı.

Fahriye Evcen güzelliği

Kendisi, 2017 yılında Amerika merkezli Buzznet isimli web sitesi tarafından gerçekleştirilen “Dünyanın En Güzel 30 Kadını” anketinde kendine yer bulmuş bir isim.

Fahriye Evcen fotoğrafları

Ayrıca büyük firmaların ve meşhur markaların reklamlarında boy göstermesi popülaritesini kanıtlar nitelikte.

Fahriye Evcen başarılı kariyeriyle göz kamaştırıyor.

Bununla beraber aday gösterildiği birçok organizasyondan da ödül kazanan Fahriye Evcen, çalışma hayatı açısından da övgüye layık.

Yaprak Dökümü Oğuz Necla ve Leyla
Güzel yıldız, Yaprak Dökümü’nde aynı erkeğe aşık iki kız kardeşten Necla’yı canlandırıyordu.

Oyunculuk maharetleriyle beraber popüler bir kişilik olması ve magazin dünyasına olan sevecen tavırları ile onu uzun yıllar izleyeceğiz gibi duruyor.

 

Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler