Eski Günleri Özleyenler için 90’lı Yıllara Ait Sibel Can Gençlik Resimleri

Onun hikayesi bundan tam 35 yıl önce oryantallik teklifi almasıyla başladı. Henüz 14 yaşındayken babası ile beraber hem yurt içinde hem yurtdışında birçok turneye katılan Sibel Can gençlik resimleri ile bize 90’ları adeta tekrardan yaşatıyor:

Sibel Canın meşhur olduğu yıllara ait dansözlük yaparken çekilmiş fotoğrafı.
Sibel Can gençlik resimleri -1

Oryantalliğin yanında solistlik de yapan Sibel Can eski resimleri ile başarılı bir assolist olacağının mesajını yıllar öncesinden veriyor.

sibel can gençlik yıllarına ait solistlik yaparken ve şarkı söylerken çekilmiş fotoğrafı.
Sibel Can gençlik resimleri -2

Güzelliğe ile mankenlere taş çıkaran Sibel Can’ın tarihin tozlu sayfalarında kaybolmuş fotoğraflarından da paylaşmadan olmaz. Sibel Can belki dünyanın en güzel kadını değil fakat güzelliği iç ısıtıyor. Birbirinden güzel Sibel Can resimlerinden içinden seçim yapmak zor olsa da sonunda bulduk.

sibel canın gençlik yıllarına ait güzel bir resim.
Sibel Can resimleri -3

Sanatçının toplamda 2 evliliği olan Sibel Can Hakan Ural ile olan evliliğinden 2; Sulhi Aksüt ile olan evliliğinden 1 olmak üzere toplamda 3 çocuk dünyaya getirdi.

Sibel can Gelinlikli resmi ve eski eşi hakan ural
Sibel Can evlilik resmi – 4

İlk evliliğini 18 yaşında yapan Sibel Can, bundan duyduğu pişmanlığı yıllar sonra “Benim gibi 17’nizde evlenmeyin” diyerek dile getirdi. Erken yaşta evlenmeyi düşünenlere çok net bir tavsiye!

Sibel canın düğününe ait fotoğraflar.
Sibel Can resimleri-5

Hayata çok erken atılmış olmanın verdiği bir avantaj olsa gerek Sibel Can 50 yıllık ömrüne 22 albüm ve 8 tane Dizi & Film sığdırmayı başardı.

berivan dizisinde sibelcan kınayla beraber
Sibel Can gençlik fotoğrafları-6

Şarkıcılık kariyerinde onu en çok etkileyen isim hiç şüphesiz Orhan Gencebay oldu. Hatta Sibel Can bir röportajında sesinin Orhan Gencebay tarafından keşfedildiğini dile getirdi.

Sibel can sesini keşfeden orhan gencebay ile aynı kare içerisinde.
Sibel Can gençlik yıllara ait resimler

Yılların eskitemediği sanatçının yaşını küçültmesine gerek var mıydı bilinmez ama Sibel Can mahkeme kararıyla 6 yaş daha gençleşti.

Sibel can siyah bir kıyafetle
Sibel Can gençlik resimleri-8

Sibel Can’ın albüm, dizi ve filmlerinden bahsetmiştik. Juri üyeliği yaptığından bahsetmezsek olmaz. Sanatçı 2016-2017 sezonunda TV 8’de yayımlanan O Ses Türkiye yarışmasında juri üyeliği yaptı. Sanatçının jüri üyeliğinin de hakkını verdiğini söylemek gerekiyor. Programda kısa ve eğlenceli bir yıl geçirdikten sonra yerini Yıldız Tilbe’ye bırakan sanatçı yarışmanın iz bırakan jürilerinden oldu.

Sibel Can'ın o ses türkiye programında jüri üyeliği yaparken çekilmiş fotoğrafı
Sibel Can Resim
Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler