Esmer Kadın Resimleri

esmer kadın resimleri

Esmer kadınlar, eş seçimi yapmak isteyen erkekler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Biz de Özgün Resimler olarak esmer kadın resimleri aracılığıyla bu tercihinizin ne kadar isabetli olduğunu belirtmeye çalışacağız. Evet, esmer mi sarışın mı tartışmasında esmer kadınlar bize göre de daha ağır basıyor 🙂

esmer mi sarışın mı

Esmer kadınlar, çekici doğaları ile pek çok erkeğin gönlünü fethetmektedir. Gördüğünüz esmer kadın resimleri vasıtasıyla da bunu teyit edebilirsiniz. Esmer kadınların bir diğer artısı ise çekicilikleri ile çoğu zaman gizemli kadın havası da yaratmaktadırlar.

esmer kadın

Esmer kadın resimleri, fotoğrafçılar için de sık tercih edilen resim çeşitleri arasında yer almaktadır. Esmer kadınların ten özellikleri de fotoğrafçılık açısından ışık gereksinimi en az olan çekim enstrümanıdır.

esmer kadınlar

Esmer mi sarışın mı konusu çok eski zamanlardan beri süregelen tartışmalar arasında yer almaktadır. Bu tartışmalar binlerce yıldır sonuç bulamamış olsa da konu ile ilgili atasözlerimiz arasında bile yer alan ve dünyaca ün yapmış bir söz yer almaktadır: Sarışının adı esmerin tadı sözü bu durumu ifade eden bilinen bir sözdür.

esmer hatun

Pek çok araştırmaya göre daha yüksek çıkan erkeklerin esmer kadınlardan hoşlanma oranı, son yıllarda yapılan araştırmalara göre de oldukça yüksek çıkmaktadır. Son yıllarda İngiltere’nin en ünlü kozmetik mağazalarından biri olan Superdrug’ın 1000 kişi üzerinde yaptığı araştırmaya göre bu denek grubunun %54’ünün esmer kadınlardan hoşlandığı tespit edilmiştir.

esmer hatunlar

Araştırmaya katılan erkeklerin esmer kadınları tercih etme nedenleri olarak bu tip kadınların daha iyi yemek ve temizlik yaptığını düşündükleri ve esmer kadınlar hassasiyet düzeyinin daha yüksek olduğunu belirtmeleri de dikkat çekici bir sonuç olarak görülmüştür.

esmer mavi gözlü kadın

Esmer kadınlar için ayrı bir hayran kitlesi de hem esmer hem de mavi gözlü kadınlar üzerine yoğunlaşmış durumda. Bu tip kadınların nadir bulunduğu gerçeği bir yana gerçekten esmer ve mavi gözlü kadınlar üzerine ilgi duyanların sayısı da azımsanmayacak ölçüde. Hal böyle olunca esmer ve mavi gözlü kadınlar, esmer kadın resimleri çekmek isteyen fotoğrafçılar için de bulunmaz Hint kumaşı olmaktadır.

 

Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler