En çekici resimleri ile balık etli modeller

Balık etli kadınlar ile ilgili en çok düşünülen şey, onların güzellik algısına yöneliktir.

Balık etli bayan resimleri ile sizlere balık etinin aslında ne kadar tatlı olduğunu göstereceğiz. Çünkü balık etli kadınlar gerçekten çok tatlılar.

Siyah bikinisiyle balık etli bir kadın denizde poz veriyor.
Balık etli kadın ölçüleri

Öncelikle bir kadının balık etli olması ile ilgili net bir ölçü birimi yoktur. Aslında bu durum balık etli kadınların canlarını sıkan bir durumdur. Ancak dünyadaki yerleşik kadın güzelliği anlayının dışına çıkan en tatlı grup balık etli hatundur.

Balık etli model bikinisi ile poz veriyor.
Balık etli bayan resimleri

Ancak balık etli kadınlar ile ilgili ölçü standardı hakkında şu söylenebilir: Eğer bir kadın hakkında “ele avuca gelen kadın” şeklinde bir yakıştırma yapılıyorsa o kadının vücut ölçülerinin balık etli kadın standartlarına uyduğunu söyleyebiliriz.

Balık etli tombul hatun mini eteğiyle hamakta poz veriyor.
Balık etli kadın resimleri

Sanılanın aksine yerleşik güzellik algısı dışına çıkan balık etli kadınların çok sayıda hayran kitleleri bulunuyor. Hatta bu hayranların balık etli hatunları yaşatma derneği adı altında dernekleştikleri bile görüldü. Tabi ki bu esprili bir Facebook grubundan başka bir şey değildi. Ancak grupta uzun yıllar balık etli hatun hayranı çok sayıda kişi buluşmuştur.

Balık etli model desenli bikini içerisinde deniz kıyısında objektiflere poz verirken yakalandı.
Balık etli modeller

Yine balık etli kadınlar, yerleşik modellik standartları arasında yer alan sıfır beden algısını yıkarak uzun yıllardır profesyonel olarak modellik yapıyorlar. Bu noktada çok da fazla destek gördükleri de oldukça açık. Pek çok balık etli model, cesur pozlar vermede de sıfır beden meslektaşlarına tırnak ısırtacak kadar da hünerliler. Ayrıca dünyanın en güzel kadınları arasında sayılabilecek kadınların bir çoğu da balık etli kadın sınıfında sayılabilir.

Balık etli kadınlar hakkında bilinmesi gereken bazı gerçekler

Havuz kenarında desenli bikinisi ile güneşlenen balık etli hatun resmi
Balık etli hatun şezlongta

Güzellikleri ile kendilerine hayran bırakan balık etli kadınlar ile ilgili bazı gerçekleri de yazımızın bu bölümüne ekleyelim.

Etine dolgun kadın beyaz bluz ve mavi iç çamaşırı ile kamera karşısında
Etine Dolgun Balık Etli Hatunlar

Son yıllarda yapılan bir araştırmaya göre kilonun kadınlar üzerinden östrojen hormonu salgılanmasını arttırıcı bir etkisi var. Östrojen hormonu ise kadınlarda kadınsal faaliyetleri düzenleyen hormona verilen isimdir. Östrojen hormonunun salgılanması, kadın için oldukça faydalı bir şeydir. Bunun yanı sıra östrojen hormonu döngüsü sağlıklı bir şekilde gerçekleşen kadınların beyin faaliyetlerinin de diğer kadınlara göre daha doğru bir şekilde gerçekleştiği görülmektedir.

Balık etli Victorias Secret Meleği Victoria Manas podyumda
Balık etli Victoria’s Secret meleği

Balık etli kadınların modellik yapmaları ne yazık ki çoğu zaman eleştirilebilir. Ancak kariyerinde çok başarılı olan pek çok balık etli kadın model vardır. Bunların en meşhuru ve bir modelin hayatında yükselebileceği en yüksek noktaya gelen Victoria Manas, balık etli vücuduyla Victoria’s Secret melekliği yapmıştır.

Gömlekli balık etli hatun çekimde objektiflere poz veriyor.
Balık etli kadınlar

Özellikle Rönesans döneminin en yetenekli ressamları başta olmak üzere geçmiş dönemlerin ressamlarının bir çoğunun balık etli hatun resimleri çizdiği bilinmektedir. Günümüzün daha modern ressamlık sanatında da kadınlara ilişkin çekilen fotoğrafların baş öznesi olmayı yine de başarmaktadırlar.

Eğer favori kadın tipiniz esmer kadınlar ise esmer kadın resimleri içeriğimize de muhakkak göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Sanatsal, Estetik ve Özgün Resimler